Striptérka Mariana: Dne 16.2.2012 byl velmi nabitý večer. Za jeden večer bylo 5 vystoupení. Začalo to v 18:30hod. v Brně. Bylo to velmi zajímavé, oslavenec se trošku bál a jeho kamarádi váhali jestli tedy udělat striptýz nebo ne. Nakonec vše dobře dopadlo a dámský striptýz mohl proběhnout. Oslavenec byl trošku v šoku a bál se, ale v průběhu se uvolnil a na konci děkoval za dárek.

Další dámské vystoupení bylo ve Zlíně v příjemné restauraci Luční na Luční ulici. Oslavenec o vystoupení něco tušil a jak jsem přišla a začala hrát hudba byl veselej a dobře zapojenej striptýz si užíval.

V Popovicích u Kroměříže jsem byla v 22hodin. Tomuto 30. letému mladíkovi dámský striptýz objednala jeho přítelkyně. Striptýz si moc přál a tak ho tedy i dostal. Byl potěšen a vůbec se nebál, i když jeho přítelkyně stála kousíček od něj. Pak jsem se se slečnou bavila, ta říkala: "vůbec jsem nežárlila….nemám na co je to vaše práce a já si vás objednala". Bylo to moc fajn.

Vlivem počasí jsem do Prostějova přijela o pár minut později, ale oslavujícím to vůbec nevadilo. Byl to mladý kolektiv a před oslavencem se dárek utajil velmi dobře, s mým příchodem se oslavenec nemohl ani nadechnout, byl totálně v šoku!! Mile překvapen a dýchat nemohl do půlky vystoupení. V druhé polovině se pán uvolnil a bylo to super.

Večer jsem zakončila s kolegou na Disco Lidovka ve Šternberku. Protože byl ten týden Svatý Valentýn tak bylo vhodné udělat něco vyjímečného, romantického. Proto byl duo striptýz v námořnickém stylu. Toto vystoupení je jiné, než ostatní, máme ho choreograficky nacvičené a u tohoto vystoupení si najde každý něco, proto je vhodné na podobné akce. Obecenstvo bylo moc fajn a atmosféra byla úžasná..